Mimi050799
Pytanie od Mimi050799 07 sierpień 2011
Poleć na :
  • Nasza Klasa

Jak się pozbyć piegów na ... rękach ??

Mam 12 lat i od zerówki mam problem z piegami ;/ Mam je na twarzy,rękach,ramionach no i troszeczke na dłoniach i nogach ;(.Ja z twarzy nie chce się pozbywać piegów bo w nich ładnie wyglądam (:.No ale chce się pozbyć piegów z rąk i ramion ; lA szczególnie z rąk ;/ Bardzo dziwnie się z tym czuje gdy wszyscy chodzą na krótki rękaw a ja w bluzie bo nie chce żeby gapili się na moje brzydkie piegowate ręce.Dajcie mi jakieś domowe sposoby ale tylko nie cytryna !!! słyszalam ze to wybiela cere a nie piegi i przez to one są wiecej widoczne ...Pomocy !!
P.S dajcie najwięcej sposobów jakich się da :)
Z góry THX.
Daje n@j !! ;]

Odpowiedzi

4 pomocne odpowiedzi poniżej
tamas
  • tamas odpowiedziała 07 sierpień 2011

wyczytałam, że najlepiej przemywać sokiem z cytryny rozcieńczonym około połową szklanki wody. Przemywając codziennie wacikiem możesz je rozjaśnić.

CROSS970121

zjeść je

tetris
  • tetris odpowiedział 09 sierpień 2011

tran z cebulą polecam podziałało pzdr
P.S NA 500 ml tranu włóż 5 posiekanych ceból i trzymaj 3 tygodnie w lodówce, wystarczy 2x dziennie smarować spiegowane miejsca twojego ciała, a po kilku dniach zauważysz różnice. pzdr

aga00
  • aga00 odpowiedziała 08 sierpień 2011

zetrzyj na tarce ogórek odciśnij trochę sok, potem połóż taka papke na rece i odczekaj 15-20 min. ja stosuje na twarz (bo mam okropne plamy) i pomaga :)